İclal Aydın, dizi başlamadan neden ayrıldı?

Oyuncu İclal Aydın'ın "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinden ayrılmasından sonra Pana Film bir açıklama yayınladı. Açıklamada şöyle denildi...

Magazin

İclal Aydın, dizi başlamadan neden ayrıldı? 'Bazı ayrılıklar kavuşmaya dairdir. İclal Aydın ile ayrılığımız bunlardan biri. "Ben Onu Çok Sevdim" adlı dizimizin başından beri varlığıyla bize güç veren çok sevgili oyuncumuzla bir başka projede buluşmak için ayrıldık.

Kendisine bir de siz değerli basın mensupları aracılığıyla teşekkür etmek için bu açıklamaya ihtiyaç duydum.

Saygılarımla,

Pana Film adına

Bahadır Özdener''

İclal Aydın ise bu açıklamanın ardından şu açıklamayı yaptı...

''İki buçuk ay önce büyük bir heyecanla dahil olduğum, Pana Film’in yeni projesi ‘‘Ben Onu Çok Sevdim’’ isimli dizide Berin Menderes rolünü üstlenmiştim. Adnan Menderes’i oynayacak olan Mahir Günşiray’ın projeden ayrılmasıyla başlayan süreç ne yazık ki büyük heyecanımın, hevesimin ve hazırlığımın boşa gittiği bir noktaya geldi.

Her detayı ile hazır olduğum ve birkaç gün içinde çekimlerine başlaması planlanan diziden fevkalede büyük bir üzüntü ile ayrılmak zorunda kaldığımı bildirmek durumundayım.

Pana Film’e kolaylıklar diliyorum...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: