İclal Aydın yeni romanı ile geliyor!

Kitabın kapağı yayınlandığı anda çok beğenildi.

Kültür-Sanat

İclal Aydın yeni romanı ile geliyor! Köşe yazıları, oyunculuğu, sunuculuğu ve kitapları ile tanıdığımız sevilen yazar İclal Aydın, yeni romanının müjdesini verdi. Yazar bu romanını yazmak için Cunda’ya kapanmış ve günlerce sesi soluğu çıkmadan yazmıştı. En son çıkan ve listelerde çok satanlarda gördüğümüz ‘Unutursun’dan sonra şimdi “Üç Kız Kardeş” adlı romanı ile geliyor. 29 Ocak’ta ön satışa sunulacak romanı için gün sayarken o da okuru kadar heyecanlı görünüyor. Üç kız kardeş’te listelere girecek mi göreceğiz ama kalemi tescilli yazardan kötü bir eser beklemiyorum açıkçası.

Bugüne kadar severek okuduğum ve takip ettiğim sevilen yazardan yeni roman müjdesini görünce heyecanlandım. Kalemini ve edebi anlatımını sadelikle buluşturan İclal Aydın, hep içimizden bir şeyleri yazmayı biliyor. Gözlemleri ve anlatım tarzı ile mutlaka altını çizebileceğimiz cümleler barındıran yazarın bu romanı da aynı heyecanı duymamıza sebep.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: