"İçten yanmalı" Gözde Fidan!

‘Yalan Dünya’nın ‘İçten yanmalı kızı’ Gözde Fidan, oyunculuk serüvenini ve tabii ki canlandırdığı karakteri ‘Tempo’ dergisine anlattı.

Magazin

"İçten yanmalı" Gözde Fidan! Genç oyuncu, “Herkesin kendi hayatı. Kim, nerede, nasıl yaşamak istiyorsa, öyle yaşar. Damgalamak isteyenler, herkesi damgalar” diyor

Aslen İzmirli. Hakkında çok az şey biliyor, adını ‘Yalan Dünya’ dizisiyle yeni yeni duyuyoruz ama bizi dünya çapında temsil etmişliği var. 2009 yılında Miss Model of Turkey yarışmasında ve Miss Peace International’da üçüncü, bir sonraki yıl katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında dördüncü oldu. Başarılarına rağmen modellik onun için yalnızca hobi. Aklında hep oyunculuk olduğunu söylüyor. Bu yüzden İzmir’deki yerel kanalda, bir sezon oynadığı ‘Cennetin Sırları’ dizisi biter bitmez İstanbul’a gelip oyunculuk kurslarına başlamış. Çok da şanslı. Çünkü şimdi, Gülse
Birsel’in yarattığı ‘İçten yanmalı kız Gözde’yi oynuyor.
Bu sıfatın karakter için nokta atışı olduğunu söylüyor. Üstelik karaktere ilişkin yorumu da epey farklı: “Herkesin kendi hayatı. Kim, nerede, nasıl yaşamak istiyorsa, öyle yaşar. Damgalamak isteyenler, herkesi damgalar.”

“Enerjimiz benziyor”
Peki, Gözde, ‘Gözde’ye ne kadar benziyor? “Sık olmasa da gezmeyi seven biriyim fakat böyle dedikodu yapıp, ortalıkta boş boş takılmıyorum. Tek benzerliğimiz enerjik ve eğlenceli olmamız” diyor.
Ailesinin, erkek arkadaşının da karakterini yadırgamadığını, kendisini desteklediklerini ekliyor. Genç oyuncu, Gülse Birsel’e hayran, ondan da dizideki diğer oyunculardan da çok şey öğrendiğini anlatıyor. Ama hedefinde sit-com dizilerinden fazlası var. İleride çok farklı rollerle karşımıza çıkmayı planlıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: