Seçkin Piriler ile oğlu Hakan'ın mutluluk pozları!

Çocuğunu evden kovduğuna dair haberlerin çıkmasıyla sarsılan Seçkin Piriler, bugün oğluyla mutluluk pozları verdi.

Magazin

Seçkin Piriler ile oğlu Hakan'ın mutluluk pozları! Seçkin Piriler son olarak oğlu Hakan'ı evden kovduğu iddialarıyla gündeme gelmiş. Eski eşi Kaan Tangöze'yi arayarak "gel oğlunu al" dediği iddia edilmişti. Bu iddiaların ardından Kıvılcım Ural'la mahkemelik olan Piriler, konuyu yargıya taşımış ve hakkındaki suçlamaları da kabul etmemişti. Oğlu ile iyi bir ilişkisi olduğunun altını çizen Seçkin Piriler eski eşi Kaan Tangöze'nin de çok iyi bir baba olduğunu söylemişti.

Yaşanan bu olayların ardından Seçkin Piriler bugün öğle saatlerinde oğlu Hakan'la mutluluk dolu fotoğraflarını Instagram hesabına yükledi. Altına da "İstanbul kolleji yılbaşı partisi" notunu düştü.

Anne oğulunun mutluluk pozu...
"İFTARA ATANLAR CAYIR CAYIR YANSINLAR"

Seçkin Piriler 10 gün önce yaptığı paylaşımda da iki çocuğunun fotoğraflarını Instagram'a yükleyip altına şu notu yazmıştı:

"Bizim ailemize sevgimize iftira atanlar cayır cayır yansınlar. Burada beni anlamış duygularımı hissetmiş herkesin paylaştığı güzel yorumlar için kalbimi ve beni tanıdıkları için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten sevilmek çok güzel bir duygu."

Bunlarda ilginizi çekebilir: