İdil Fırat hamile mi?

Yaşadıkları yıldırım aşkını 8 Eylül’de nikah masasına oturarak taçlandıracak çift hakkında Günaydın yazarı Bülent Cankurt, hamilelik iddiası ortaya attığı bir yazı kaleme aldı. Çıkan haberlere İdil Fırat cephesinden ise yanıt gecikmedi.

Magazin

İdil Fırat hamile mi? Jet hızıyla başlayan aşklarıyla gündeme bomba gibi düşen İdil Fırat ve Mert Fırat çifti, 8 Eylül’de yıldırım nikahıyla dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Çift hakkında daha önce de çok konuşulan iddia tekrar ortaya atıldı, müstakbel gelin İdil Fırat'ın hamile olduğu iddia edildi. Bu iddiayı Günaydın yazarı Bülent Cankurt kaleme aldı. İşte o yazı...

"Jet hızıyla başlayan ilişkilerini yine jet hızıyla mutlu sona ulaştırmaya hazırlanan İdil Fırat ile Mert Fırat cephesinden müjdeli bir haberim var! Kısa bir süre önce aşk yaşamaya başlayan, Haziran'da nişanlanıp 8 Eylül'de de Alaçatı'da evlenecek olan çiftin bu ani evliliğinin nedeni bebek! İlişkileriyle herkesi şaşırtan çiftin çok yakınlarından öğrendiğim ki; onlar da son yıllarda pek bir moda olan 'Önce bebek sonra nikah' modasına uymuş. Hafta sonu Alaçatı'da bekarlığa veda partisi veren, Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Önder Fırat'ın Sibel İdil Kerimoğlu'ndan olan kızı İdil Fırat, henüz hamileliğinin başında olduğu için karnı belli olmuyor..."

Çıkan haberlerin ardından İdil Fırat cephesinden yanıt gecikmedi. Instagram hesabından çıkan haberlere ateş püsküren Fırat, “Masabaşı yalan haberler ile avukatımın ilgilendiğini ve hukuki süreci başlatacağımızı belirtir, kuru iftira atmayan, ahlaklı ve dürüst insanlara huzurlu ve mutlu bayramlar dilerim” dedi.


İdil Fırat'tan hamilelik iddialarına cevap!

İdil Fırat'tan hamilelik iddialarına cevap!Mert Fırat o sorulardan sonra yolunu değiştirdi!

Mert Fırat o sorulardan sonra yolunu değiştirdi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: