İdil Fırat, Mert Fırat'tan bir ricada bulundu!

İdil Fırat, nikah masasına oturmaya hazırlandığı Mert Fırat'tan düğün sonrası iş temposunu yavaşlatmasını istedi.

Magazin

İdil Fırat, Mert Fırat'tan bir ricada bulundu! Önder Fırat'ın kızı İdil Fırat ile oyuncu Mert Fırat yaklaşık 3 ay önce aşk yaşamaya başlamıştı. Sürpriz bir şekilde evlilik kararı alan sevgililer, 8 Eylül'de Çeşme'de dünya evine girecek.

İdil Fırat'ın nikah şahidi Sezen Aksu olacak!

İdil Fırat'ın nikah şahidi Sezen Aksu olacak!Düğün telaşı içerisinde olan İdil Fırat, nikâh öncesi müstakbel eşi Mert Fırat'tan bir ricada bulundu.

Sosyetik isim, evliliklerinin ilk günlerinde daha çok görüşebilmek adına Mert Fırat'tan yoğun iş temposunu biraz yavaşlatmasını istedi. 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinde başrol oynayan oyuncu da nişanlısının bu isteği üzerine senaristlerle görüşüp yeni sezonun ilk bölümlerinde sahnelerinin azaltılmasını rica etti.

Mert Fırat ile İdil Fırat'ın mutlu geccesi!

Mert Fırat ile İdil Fırat'ın mutlu geccesi!İdil Fırat, Türkiye'de gelinlik beğenemediği için İngiltere'nin başkenti Londra'ya gitti. Dünyaca ünlü markanın baş tasarımcısı Sarah Burton'un imza attığı bir gelinlikte karar kıldı. İddiaya göre 250 bin lira ödedi.

Nikah tarihi belli oldu!

Nikah tarihi belli oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: