İdil Fırat'a 'Engin Öztürk' resti!

İdil Fırat'ın oyuncu Engin Öztürk'le yaşadığı medyatik aşkı, babası Önder Fırat'ı kızdırdı. Ünlü avukat, son günlerde ilişkisiyle manşetleri süsleyen kızını uyararak rest çekti.

Magazin

İdil Fırat'a 'Engin Öztürk' resti! Sosyetik güzel İdil Fırat ve oyuncu Engin Öztürk, nazara geldi. Geçtiğimiz günlerde Yunanistan'dan dönerken Atatürk Havalimanı'nda objektiflere el ele poz vererek aşklarını herkese ilan eden Fırat ve Öztürk'ün aşkı manşetleri süslemişti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...TUZU BİBERİ OLDU

Bu durum İdil Fırat'ın avukat babası Önder Fırat'ı rahatsız etti. Önceki gün de sevgilisinin doğum gününü kutlayan sosyetik güzel, Instagram'da paylaştığı bir fotoğrafla magazin sayfalarını süsleyerek babasını çileden çıkardı.

Kızını magazin sayfalarında sık sık görmekten rahatsız olan Önder Fırat'ın isyan ettiği öğrenildi.

OYUNCU İSTEMİYOR!

İdil Fırat'ın çok yakın bir arkadaşına göre, Önder Bey, "Özel hayatına saygı duyuyorum ama sık sık böyle magazin sayfalarında seni görmek istemiyorum. Yaşadığın ilişki sana özel olmalı. Bir oyuncu ile birlikte olmanı da hiç istemezdim" diyerek rest çekti.

Kaynak: Sabah
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: