İdil-Mert Fırat çifti balayını erteledi!

Sosyetik güzel İdil Fırat'la dün akşam dünyaevine giren oyuncu Mert Fırat, işlerindeki teknik aksaklıklardan dolayı balayını bir ay ertelemek zorunda kaldı.

Magazin

İdil-Mert Fırat çifti balayını erteledi! Ünlü oyuncu Mert Fırat ile iş insanı Önder Fırat'ın kızı İdil Fırat, dün akşam Çeşme Alaçatı'da yapılan bir törenle evlendi. Düğüne İdil Fırat’ın babası iş insanı Önder Fırat'ın düğüne katılmayacağını açıklaması vurdu. Düğüne çiftin yakın arkadaşları ile Melisa Sözen, Harun Tekin, Belçim Bilgin, Gökçe Bahadır, Oğulcan Engin, Elif Engin, Zeynep Çarmıklı, Kerim Çarmıklı gibi sanat ve iş dünyasından pek çok ünlü isim katıldı.

Mert Fırat ve İdil Fırat'a büyük şok! Bu akşam evlenecekler ama...

Mert Fırat ve İdil Fırat'a büyük şok! Bu akşam evlenecekler ama...Balayı için rol aldığı dizinin yönetmeninden izin alan Mert Fırat, ortağı olduğu DasDas Sahne'de yaşanan teknik problemler nedeniyle balayını ertelemek zorunda kaldı. DasDas Sahne'nin başka bir yere taşınmasına neden olan teknik sorunlar, sahnenin yeni sezona yetişmesini güçlendirdi. Sorunları çözmek için İstanbul'da kalmak zorunda kalacak olan Mert Fırat, İdil Fırat ile balayını ekime erteledi. Balayı adresleri Amerika olan ikili, Mert Fırat'ın devam eden çekimlerinden dolayı tatillerini sadece 4 gün yapabilecek.

İdil Fırat ile Mert Fırat evlendi! Sosyal medya yasağı konuldu ama...

İdil Fırat ile Mert Fırat evlendi! Sosyal medya yasağı konuldu ama...Mert Fırat: İlk tanıştığımızda evleneceğimizi anladım

Mert Fırat: İlk tanıştığımızda evleneceğimizi anladım

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: