İdo Tatlıses, Anıl Tetik iddiaları hakkında ilk kez konuştu.

Geçtiğimiz ağustos ayından beri Yasemin Şefkatli ile aşk yaşayan İdo Tatlıses, hakkında atılan iddia hakkında ilk kez konuştu.

Magazin

İdo Tatlıses, Anıl Tetik iddiaları hakkında ilk kez konuştu. İddiaya göre; Yasemin Şefkatli, adını Survivor yarışması ile duyuran Anıl Tetik ile aşk yaşıyordu... Anıl Tetik ile yakın arkadaş olan İdo da Yasemin ile bu sayede tanıştı. Tetik ve Şefkatli ilişkisi noktalanınca, İdo aşkını ilan etti.

İdo Tatlıses çıkan haberlerin ardından isyan etti. Anıl Tetik'i tanımadığını ve hiç arkadaş olmadıklarını belirten İdo, isyanını şu sözlerle dile getirdi:

Benimle ve çok değer verdiğim, gözümden sakındığım kız arkadaşım Yasemin Şefkatli ile ilgili olarak birkaç gündür bazı magazin çevrelerince dile getirilen mesnetsiz, tutarsız, aslı astarı olmayan iddialarla ilgili ilk ve son açıklamamdır: Sahne sanatları, popüler müzik gibi halkın yoğun ilgisine mahzar olan işlerle hayatını sürdüren insanların, hayatlarının, yaşam biçimlerinin, yapıp ettiklerinin, merak edilmesi, yakından takip edilmesi, haberlerinin yapılması hem dünyada hem ülkemizde gayet olağan bir durumdur. Bundan dolayı bu vb. haberleri yapmak için çaba sarf eden, emek harcayan, basın emekçilerine, magazin basınına saygım sonsuzdur. Ancak halkımızın haber alma hakkını gözetmek yerine, kendilerini bir şekilde gündemde tutmak için bir takım aslı astarı olmayan iddialarla ortaya çıkan kişilerin söylemlerini, araştırmadan, hiçbir kaynaktan doğrulatmadan gündeme taşımak magazin gazeteciliği değildir. İddiaya göre ben kız arkadaşım Yasemin Şefkatili ile eski erkek arkadaşıyla arkadaş olmam sayesinde tanışmışım. İsmi geçen şahısla hiçbir dönem hiçbir şekilde arkadaşlığım olmamıştır. Bu aslı astarı olmayan, saçma bile diyemeyeceğim iddia için sadece gülüyorum. Ancak bu tarz söylemler, kendimi bildiğim için zerre kadar umurumda olmasa da sevenlerim, ailem ve çevrem için kırıcı olmaktadır. ‘Arkadaşının aşkı, yasak aşk’ gibi romantik komedi filmleri için tercih edilen senaryoların, halkımızın ilgisini çekeceği, gündem oluşturacağı için değerli magazin basınımızı heyecanlandırmasını anlıyorum ancak magazin basınımızdan da bu yalan yanlış iddialarla, mutluluk duyduğum bir ilişkiyi ve saygı duyduğum bir insanı rencide ederek, ailemi, sevenlerimi, çevremi ne kadar üzdüklerini anlamalarını istiyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da işimi en iyi şekilde yaparak, hayata değer katmak ve etki edebildiğim kim varsa onları mutlu etmek için elimden gelen çabayı sarf edeceğim.
Böyle aptalca iddialar için açıklama yapmaktan hicap duyuyorum ancak işini layıkıyla yapan magazin basınındaki değer verdiğim insanların konuyu benden duymaları gerektiğini düşündüğüm için bu açıklamayı yaptım. Herkese, başkalarının hayatıyla, ilişkileriyle, mutluluk ya da mutsuzluklarıyla değil kendi yaptıklarıyla güzel bir hayat diliyorum.

Bunlarda ilginizi çekebilir: