İdo Tatlıses, ayrılığı Instagram'dan böyle duyurdu!

Ağustos 2017'den beri sevgili olan Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses ayrıldı. Ayrılığın ardından Tatlıses açıklama yaptı.

Magazin

İdo Tatlıses, ayrılığı Instagram'dan böyle duyurdu! Ünlü şarkıcı İdo Tatlıses ve model sevgilisi Yasemin Şefkatli yollarını ayırdı. Sosyal medya hesaplarından fotoğraflarını silen Tatlıses, ayrılığı hakkında açıklama yaptı.

Instagram hesabından açıklama yapan İdo şunları söyledi:

"İçinde bulunduğum şu anki süreç ile ilgili bir açıklama yapmanın hem benim için hem değerli medya mensupları ve sevenlerim için faydalı olacağını düşündüm. Her güzel şeyin sonu varmış. Belki de Allah'ın bize en büyük hediyesi, her şeyi sonlu yaratması. Ben de çok güzel bir hikayenin çok değerli bir ilişkinin sonuna geldim. Böylesi güzellikleri yaşamama sebep olan güzel bir birlikteliği sonlandırmak tabi ki kolay değil ama hayat devam ediyor. Birçok insan bu birlikteliğin sonlanmasıyla ilgili olarak kendi anlam dünyalarından kaynaklı farklı düşünceler ortaya atacaktır hatta daha şimdiden böylesi düşünceler dillendirilmeye başlandı. Bu durumu çok normal karşılıyorum. Ancak bunlara itibar etmemek gerektiğini de belirtmeliyim.

Biz Yasemin'le ortak bir karar alarak bu ilişkiyi sonlandırdık. Hepsi bu. Nasıl ki bir ilişki devam ederken çok değerliyse o ilişki bittiğinde de o ilişkinin hatırasının ve iki insan arasında yaşanılan mutlulukların da değerli olduğunu unutmamak lazım. Biliyorum günümüzde genellikle ilişkilerin yüzeysel yaşanmasından dolayı, biten bir ilişki sonucu o ilişkiyi yaşayanların birbirlerini nefret objesi olarak görmesi sıradanlaşmış durumda. Bu durumun çok da doğru olmadığını düşündüğümü belirterek biten bu güze ilişkiye aynı ezber kalıplarla yaklaşılmaması gerektiğini öncelikle değerli medya mensupları ve sevenlerimden rica ediyorum."

İkilinin ayrılığında Yasemin Şefkatli'nin paylaştığı dekolteli fotoğrafın etkisi olduğu iddia edildi. Ayrılığın ardında İdo Tatlıses, Şefkatli'yi takipten çıkarttı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: