İdo Tatlıses: Kancaya taktığım kimse yok!

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, hakkında çıkan aşk iddialarına yanıt verdi.

Magazin

İdo Tatlıses: Kancaya taktığım kimse yok! Oyuncu Hilal Altınbilek'le geçen yaz kısa süreli aşk yaşayan İdo Tatlıses, yaz bitmeden Altınbilek'le ilişkisini bitirdi. Ayrılık sonrası kalbini aşka kapayan Tatlıses'in sosyetik güzel Ceylan Çapa'yı Instagram'da takibe alması yeni aşk dedikodularına neden olmuştu. Fakat Çapa, İdo'yu tanımadığı söylemesi üzerine genç şarkıcının çabasını sonuçsuz bırakmıştı.

Ceylan Çapa'dan Tatlıses'lere cevap!

Ceylan Çapa'dan Tatlıses'lere cevap!İdo Tatlıses, bu kez Özcan Deniz'den ayrılan Buse Narcı'yı takip etmeye başlayıp fotoğraflarını beğendi. Tatlıses'in bu hareketi sonrası bugün "Buse Narcı’ya kancayı taktı" başlıklı bir haber basında yer aldı.

Hilal Altınbilek ile İdo Tatlıses pişti oldu

Hilal Altınbilek ile İdo Tatlıses pişti olduBu habere Instagram hesabından yaptığı açıklamayla tepki gösteren İdo, "Kancaya taktığım kimse yok! Bu tarz kelimeler hem beni sevenleri hem de adı geçenleri üzer. Ayrıca böyle bir şey olsa kancaya falan gerek yok. Takmam ben kimseyi kancaya" ifadelerini kullandı.


FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: