İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli ilişkisindeki o detay...

İdo Tatlıses ve Yasemin şefkatli geçtiğimiz yazdan beri birlikte... Fakat İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli daha önceden tanışıyorlarmış... İşte o detaylar...

Magazin

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli ilişkisindeki o detay... İdo Tatlıses geçtiğimiz ağustos ayından beri model Yasemin Şefkatli ile birlikte... İkili sık sık Instagram hesaplarından birbirlerine aşklarını ilan ediyor.

İdo Tatlıses'in paylaştı, Demet Akalın tüyo verdi!

İdo Tatlıses'in paylaştı, Demet Akalın tüyo verdi!Geçtiğimiz günlerde İdo Tatlıses'in Yasemin Şefkatli için Instagram hesabından yayınladığı duygusal yazı herkesi bu aşka imrendirmişti. Demet Akalın'ın paylaşıma 'Gelinimiz de pek güzelmiş' yazınca akıllara evlilik planları mı yapılıyor sorusunu getirmişti. İdo Tatlıses, sevgilisi Yasemin Şefkatli ile ailesini de tanıştırmıştı.

İdo aşkını haykırdı!

İdo aşkını haykırdı!Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses ilişkisi bu kadar güzel giderken bir detay ortaya çıktı. Yasemin Şefkatli aslında İdo Tatlıses'in yakın arkadaşı Survivor yarışması ile adını duyuran Anıl Tetik ile aşk yaşıyordu...

İdo'nun yeni aşkı kim?

İdo'nun yeni aşkı kim?Anıl Tetik ile yakın arkadaş olan İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli ile bu sayede tanışmıştı. Anıl Tetik ve Yasemin Şefkatli ilişkisi bitince, İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli'ye duygularını açmış ve karşılık bulmuş. İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli ilişkisi başlayınca İdo Tatlıses yakın arkadaşı olan Anıl Tetik ile yollarını ayırmış.

Bunlarda ilginizi çekebilir: