İdo Tatlıses: "Yıkarım ortalığı!"

Bodrum’da bir otelde sevenleriyle buluşan İdo Tatlıses, ablası Dilan Tatlıses’le düet yaptı. İdo, anne ve babasının tekrardan evlenmesi konusundaysa açıklama yaptı.

Magazin

İdo Tatlıses: "Yıkarım ortalığı!" İdo Tatlıses, geçtiğimiz akşam bir otelde sahne aldı. Programına babası İbrahim Tatlıses’in parçalarıyla başlayan İdo, konserinin ikinci bölümünde ablası Dilan Çıtak'ın sürpriziyle karşılaştı. İdo, konser esnasında "Ablam gelmiş tanıştırayım, Aynı babanın çocuklarıyız” sözleriyle ablasını sahneye davet etti. İdo Tatlıses, kardeşiyle birlikte bir de unutulmayacak düete imza attı.

Selena Gomez, İdo Tatlıses'i stalkladı!

Selena Gomez, İdo Tatlıses'i stalkladı!Yasemin Şefkatli ile 10 aylık ilişkisini geçtiğimiz ay sonlandıran İdo Tatlıses, sevgilisiyle arasına annesinin girdiği iddialarına da açıklık getirdi. İdo, “Bunu çok komik buluyorum. Annem hayatta böyle bir şey yapmaz, biz kendimiz konuşarak ve anlaşarak ayrıldık. Bu konuda da daha fazla yorum yapmaya gerek yok” şeklinde konuştu.

Ayrılık İdo'yu eritti!

Ayrılık İdo'yu eritti!Geçtiğimiz hafta Derya Tuna’nın doğum günü sebebi ile bir araya gelen anne-babası ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara “ Doğum günü de kutlayacaklar, yemek de yiyecekler. Birisi benim annem, birisi benim babam. Bu benim çok hoşuma gidiyor" dedi.

Ardından, "Tekrar evlenmelerini ister miydin? sorusuna ise “Her şeyin bir yaşı ve zamanı olduğuna inanıyorum.” şeklinde karşılık veren İdo, muhabirlerin bir anda evlenmeye karar verilerse ne dersin “Yıkarım ortalığı” cevabını verdi.

İdo, bedelli askerlik yapacak mı?

İdo, bedelli askerlik yapacak mı?

Bunlarda ilginizi çekebilir: