İdris Koçavalı, 'Çukur'a dönüyor!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. İdris Koçovalı’nın Çukur’a geri döndüğü sahnede Çukur sakinleri İdris’i coşkuyla karşılıyor.

Dizi Galeri

İdris Koçavalı, 'Çukur'a dönüyor! Çukur’un bu akşam ekrana gelen 2. sezonun 19. bölümünde İdris’in, torunu ve gelinini öldüren Çeto’yla ilk defa karşı karşıya geldiği bölümde Çeto, İdris’e Çukur’a geri dönmek istediklerini söyledi. Yamaç ve İdris, Karakuzuların Çukur’a dönmesini kabul ederken, Cumali ve Salih bu durum karşısında öfkeden deliye döndü. Mahsun’a silah çeken ve kendini büyük bir tehlikeye atan Sena, Mahsun’un itirafları nedeniyle şoke oldu. Mahsun’un ona olan aşkını koz olarak kullanabileceğini düşünen Sena, Selim’in sert tepkisiyle karşılaştı.

Çeto ve Mahsun’un arkalarındaki gücü bulmaya kararlı olan Yamaç, Çeto’nun karşısına geçti ve Karakuzuların, onun kurallarına göre yaşayacağını söyleyerek, Çeto’ya meydan okudu. Çeto’yu gizlice takip eden Cumali ve Salih; Çeto’nun buluştuğu gizemli kişinin peşine düştü. İkili Karakuzulardan olduğu anlaşılan Yücel’i alarak, Yamaç’ın yanına getirdi. Yamaç, vicdan azabı çeken Metin’i kardeşlik töreniyle tekrar aralarına aldı.

Video yüklenemedi...Konvoy halinde Çukur’a geri dönen Karakuzular Çukur sakinlerinin tepkisiyle karşılaştı. Yamaç ve Koçovalılar dışında Çukur’da kimseyi göremeyen ve keyiflenen Çeto, Çukur çocuklarının bir anda mahalleyi Çukur sembolleriyle donatmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Bunu gören Yamaç’ın “Hazırlanın, çok eğleneceğiz!” sözleri ise heyecanı yükseltti.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Halil Babür, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü 18 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV'de!

İşte "Çukur"un 2. Sezon 20. Bölümünden İlk Sahne!

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: