IFFCO’nun Global Food Service CEO'su Arzu Alibaz oldu!

Arzu Alibaz, IFFCO Group’un Global Food Service CEO'su pozisyonuna atandı.

Kadın

IFFCO’nun Global Food Service CEO'su Arzu Alibaz oldu! Dünya çapında toplam 32 ofis ve 30 üretim tesisi ile gıda ürünleri, ilgili türevleri ve ara ürünleri ile hizmet veren; Allana, Tiffany, Igloo, London Dairy, Noor güçlü global markaları bünyesi altında barındıran IFFCO Group’un Global Food Service CEO'su Arzu Alibaz oldu.

Ev dışı tüketim sektörüne odaklanıp, hizmet odaklı servis anlayışına hız kazandırmak isteyen ve bu alanda yatırımlar yapan IFFCO Group, Global Food Service CEO'luğu pozisyonuna Arzu Alibaz'ı getirerek organizasyon yapısını güçlendirmiş oldu.

Lisans eğitimini gıda mühendisliği üzerine alan, sonrasında gıda mühendisliği ve işletme alanında yüksek lisans yapan Arzu Alibaz, son olarak 2017 yılında İsviçre Lozan'da bulunan IMD Business School’da PED diploma programını tamamladı. İş hayatına Phillip Morris'te başlayan, PepsiCo ile devam eden ve 2001 yılından itibaren Nestle’de yurt içi ve yurt dışı farklı pozisyonlarda görev alan Alibaz, 24 Kasım itibarıyla IFFCO Group’un Global Food Service CEO'su pozisyonuna atandı. Alibaz, 13 yaşında bir kız çocuğu annesi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: