İFFET DİZİSİNDE NELER OLACAK?

Cemil, herşeyi ve herkesi gerisinde bırakarak İstanbul'dan ayrılır. Cemil'in vedası, İffet ve Nil için yıkım olacaktır.

Magazin

İFFET DİZİSİNDE NELER OLACAK? Ali İhsan ve İffet'in ayrılığı Yasemin için yeni bir aşkın başlangıcına neden olacak mı? Diğer tarafta Cemil doğru olanı yapmak için uğraşsa da hiçbir şey değişmemiştir. Ne Nil ne de İffet yeni bir hayata başlayamazlar. Acı çekmelerine engel olabilecek tek kişiyse Cemil'dir. Cemil yapması gereken tek şeyin gitmek olduğunu düşünerek her şeyi terk eder. Nil'e, annesine ve İffet'e veda edip İstanbul'dan ayrılır. Gerisinde bıraktığı enkazın farkında, arkasına bakmadan belirsizliklere doğru yelken açar. Ama asıl belirsizlik kalanlar içindir.

Ali İhsan'a yazdığı mektupla tüm gerçekleri açıklayan İffet baba evine geri döner. Yeni bir hayat kurmak için uğraşırken ne yaparsa yapsın ne Cemil'den ne Ali İhsan'dan ne de yaşananlardan kurtulmayacağını fark eder. Diğer tarafta Ali İhsan hayatının en büyük şokuyla asla yapmayacağı şeyler yapar. Geçmişte yaptıklarının pişmanlığıyla hatalarını düzeltmeye çalışan Cemil'in işi hiç de kolay değildir. Hatalarının bedelini ödemeye devam eder. Gerçeğin ortaya çıkmasıyla Cemil ve Ali İhsan karşı karşıya gelir. Birbirine karşı nefret dolu iki erkeğin hesaplaşması nasıl sonuçlanacak? Cemil bundan sonra ne yapacak? İffet yeni hayatına devam ederken nasıl zorluklarla karşılaşacak?

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: