İfşadan sonra yeni açıklama!

Ünlü oyuncu Özge Borak önceki gün, Instagram'dan kendisine ahlaksız teklifte bulunan kullanıcıyı ifşa etmişti.

Magazin

İfşadan sonra yeni açıklama! En son Star TV'de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisiyle ekrana gelen Özge Borak, kendisine ahlaksız teklifte bulunan kişiyi sosyal medya hesabından ifşa etmişti.

Kendisini Azeri iş adamı olarak tanıtan bir kullanıcı, Özge Borak'a Instagram'dan "Moskova'da yaşıyorum. Seninle 1 gece 1 milyon dolar... Hesabını söyle, parayı hemen yatırayım" şeklinde mesaj attı.

Özge Borak'a ahlaksız teklif!

Özge Borak'a ahlaksız teklif!Bu mesaja sessiz kalmayan oyuncu da, " "Çok fazla takipçi mesajı paylaşmam genellikle. Ya çok komikse ya ilginçse paylaşırım. Kadın, erkek fark etmez, herkese olmasa da bazılarına cevap vermeye çalışıyorum, bilen bilir. Ayrıca sevgi mesajları da çok oluyor, sağolun. Bence geneli dozunda ve saygısızlık içermiyor. Ama bu hadsizliğe artık ne desem bilemedim. Pis, hadsiz. En iyisi şunu diyelim; Biz onun dizisini çektik canım…” yanıtını vermişti.

Bunun üzerine Özge Borak'a Azeri takipçilerinden tepki geldi. Borak, Azeri takipçilerine "Olayın sizlerle hiçbir alakası yok. Yazılana da inanmış değilim. Kim olduğu, nereli olduğu, yazılanın gerçek olup olmadığı hiç önemli değil. O sebeple adını açıklamadım. Ve yaptığı şaka bile olsa böyle bir şey yazılamaz. Bu yüzden kendisini hadsiz olarak görüyorum” açıklamasını yaptı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: