“İftarlık Gazoz’da Cem yerine Ata oynasaydı”

Kenan Erçetingöz, İzzet Çapa, Gonca Vuslateri ve Seray Sever bir araya geldi. İftarlık Gazoz filminin konuşulduğu anlarda ortaya çok sürpriz bir teklif çıktı.

Magazin

“İftarlık Gazoz’da Cem yerine Ata oynasaydı” İşte o yorumlar;

İzzet Çapa: Yüksel Aksu’nun son filmi “İftarlık Gazoz”u izleyeniniz var mı?
Kenan Erçetingöz: Ben seyretmedim.
Seray Sever: Ben de daha izleyemedim ama kiminle konuşsam çok beğendiğini söylüyor.
Kenan Erçetingöz: Bir çocuğun oruç bozmasıyla ilgili olduğundan “kötü örnek teşkil ediyor” diye bayağı bir eleştiri aldı duyduğum kadarıyla.
Gonca Vuslateri: Dava açılmış konusundan dolayı. Halbuki bir çocuğun oruç tutmak gibi bir bilinci nereden aldığı çok güzel anlatılıyor. O yaşta hepimiz büyüklerimize özenerek, onları taklit ederek bazı şeyleri öğrenmedik mi? Olaya dini bir bakış açısından değil de yetişkinlerin onları izleyen çocuklar üzerinde ne kadar fazla etkisi olduğu gerçeğinden yola çıkarak bakmak lazım. Bu arada söylemeden geçemeyeceğim, Cem Yılmaz, İftarlık Gazoz’da tam anlamıyla profesyonel bir oyuncu gibi performans sergilemiş.
İzzet Çapa: İyi oynadığını söylüyorsun yani..
Gonca Vuslateri: Elinden gelenin en iyisini yapmış.
Kenan Erçetingöz: Kötü demek ki...
Gonca Vuslateri: Asla kötü değil, seyredince göreceksiniz.
İzzet Çapa: Ben filmi seyrettim, filmdeki diğer oyunculara kıyasla en vasat performans Cem Yılmaz’a ait.
Gonca Vuslateri: Yooo bir dakika dur orada, asla böyle bir şey diyemezsin!
Kenan Erçetingöz: Bu filmde Cem Yılmaz oynamasaydı yine izler miydin?
Gonca Vuslateri: İzlerdim tabii ama tekrar söylüyorum bu filmde Cem Yılmaz’ın sinema kariyerindeki en iyi oyunculuğa şahit olacaksınız.
İzzet Çapa: Sanki içine Ata Demirer kaçmış gibi gelmedi mi sana da?
Gonca Vuslateri: Ege ağzı, bir oyuncunun yapacağı en zor ağızdır. Gökova’ya gittiğimde yemin ediyorum pazar yerinde kimin ne konuştuğunu bir türlü anlamadım.
İzzet Çapa: Birden politik olmaya karar verdi Gonca. Hiç kıvırma bu soruya net cevap ver... Sence bu film Ata’yla daha iyi olmaz mıydı?
Gonca Vuslateri: Peki tüm samimiyetimle söylüyorum, Cem’in performansını ne kadar beğensem de bu filmde Ata oynasaydı çok daha güzel olurdu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: