'İHANETİ BELGELEYECEĞİM'

Umut Elçioğlu ile eski eşi Pınar Altuğ arasında, bir daire yüzünden gerginlik artıyor.

Magazin

'İHANETİ BELGELEYECEĞİM' Umut Elçioğlu'nun izinsiz sattığı villa için Pınar Altuğ'a 500 bin YTL ödemesini ön gören mahkeme kararını Yargıtay bozunca eski çift arasındaki gerginlik arttı. Çift birbirlerine ilginç suçlamalarda bulundu.

UMUT ELÇİOĞLU: İHANETİ BELGELEYECEĞİM

-Şimdi yeniden en başa döndük. Dava bundan sonra Asliye Hukuk Mahkemesi'nde değil Aile Mahkemesi'nde görülmeye başlayacak. Pınar davayı tekrar açacak ve yeniden uğraşacak. Sonuçta parayı alamadı, para şu anda bende. Parayı teminat mektubu şeklinde bankada tutuyordum. Şu sonuçla paramı geri almış oldum. Onun söylediği gibi davayı kazandım durumu yok. Aile Mahkemesi olduğu için evlilik içinde yaşadığım her şeyi delil olarak sunma hakkım da artık var. Bununla ilgili sunacağım şeyler de var zaten

-Aile mahkemesi olunca iş değişiyor. Aile mahkemesi aileye zarar veren şeyler de önemli. Şimdi iş daha benim lehime dönebilecek bir mahkemeye gitti. Ondan sonrasını hep birlikte göreceğiz.

-Belli ki elimde bir şeyler var. Bunu hepiniz mahkemede göreceksiniz. Sonunda haklı olan çıkacaktır ortaya.

PINAR ALTUĞ: 400 YTL MAAŞLA 400 BİN DOLARLIK EV ALINIR MI?


-İkincisi o deliller alacak davalarında geçerli değildir. Madem elinde böyle bir delil vardı neden para isteyince aklına geldi. Ayrıca boşanma davasını ben açtım. Madem elinde delil vardı boşanma davasını niye o açmadı. Umut'un askerde olması boşanma davasını açmamasına engel değil. O dönem de her hafta sonu İstanbul'daydı. Bir avukata vekalet verip boşanma davası açabilirdi. O benden boşanmadı ben ondan boşandım. Üçüncüsü bir erkek utanmadan kadının parasına el koyar mı?

-Bu zamana kadar niye susuyordu? Üzerinden yıllar geçmiş ben yeni bir hayata başlamışım ayaklarımın üzerinde duruyorum evleniyorum. Şimdi mi aklına böyle bir şey geldi. Madem kusurluydum da beni niye evlilikten kovmamış.

-Yeni belge veremez. Zaten bu davanın ilk aylarında da bundan (ihanet) bahsetmeye çalıştılar. O zaman bir belge çıkartmadı ama bunu (ihaneti) yine söyledi. Ben ödediğim parayı belgeleriyle gösteriyorum. Umut belge gösteremedi. Mahkemeye sunduğu maaş bordrosunda maaşı 400 YTL görünüyor. 400 YTL'ye 400 bin dolarlık ev alınabiliyor mu? Veriyorlarsa ben alırım.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: