İHTİŞAMIN SINIRLARINI FRAME’DE ZORLAYIN!

İSTANBUL’UN EN LÜKS PARTİ SERİSİ BU GECCE FRAME’DE BAŞLIYOR!

Magazin

İstanbul gecce hayatının son zamanlarda en çok parlayan yıldızlarından olan Frame’de sürprizlerin ardı arkası kesilmiyor.. Bugüne kadar çok sayıda canlı performansa ev sahipliği yapan ve birbirinden eğlenceli partilere imzasını atan Frame’de bu gecce İstanbul’un ‘en lüks’ parti serisi başlıyor ve sıcak yaz akşamlarına ‘lüks’ bir serinlik geliyor..

Lüksü sever misiniz? Peki ya ihtişamı, şımartılmayı, görkemi, sınırları zorlamayı? Eğer cevaplarınız ‘evet’se sizi çok özel bir partiye davet etmek istiyoruz..

Dünyada büyük yankı uyandıran ve yapıldığı şehirlerde katılım rekorları kıran Luxury Party Series İstanbul’un en gözde gecce kulübü Frame’de start alıyor.. Altı hafta boyunca her Perşembe gecesi gerçekleştirilecek olan parti; lüksün ve ihtişamın sınırlarını zorlayacak ve sizleri çok farklı bir eğlence anlayışıyla tanıştıracak..
İddia ediyoruz; bu gecce gördükleriniz, göreceklerinizin sadece başlangıcı olacak.. Sanat, sosyete, spor, müzik, basın ve iş dünyasından ünlülerin de ağırlanacağı bu özel parti serisinde her şey sizin konforunuz, rahatınız düşünülerek tasarlandı..

Birbirinden özel şovlar, olağanüstü sürprizler ve sizi kıpır kıpır kıpırdatacak, eğlencenin doruklarına çıkartacak çok özel şarkılar.. Sadece bunlar mı peki? Tabii ki hayır! Damaklarınızda lezzet fırtınası estirecek çok özel aperatifler, dünyanın taptığı en lüks içkiler, baştan çıkartacak kokteyller ve daha neler neler..

Sıradan eğlencelerden sıkıldıysanız, son zamanlarda her yer size aynı gibi gelmeye başladıysa doğru adrese gelmek üzeresiniz.. İstanbul’un en görkemli geceleri bu akşam başlıyor.. Eğer siz de bu muhteşem gecelerde yer almak istiyorsanız hemen rezervasyonunuzu yaptırın; çok şık giyinip, en lüks aracınızla Frame’e gelin ve ‘ihtişam’ın tadını çıkartın..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: