İhtişamlı kirpiklere sahip olmak ister misiniz?

İşte ihtişamlı kirpiklere sahip olmanın sırrını açıklıyoruz! Flormar’ın, Omlashes Maskara koleksiyonu, farklı kirpik şekilleri ve makyaj tercihine uygun dört alternatifi ile makyajını tamamlarken tüm dikkatleri üzerine çekecek. İşte detaylar...

Kadın

İhtişamlı kirpiklere sahip olmak ister misiniz? Her sezon yepyeni koleksiyonları ile öne çıkan Flormar, bu defa dört farklı maskara alternatifini içerisinde barındıran Omlashes Maskara koleksiyonu ile karşınızda! Flormar’ın Omlashes koleksiyonu sayesinde bu sezon etkileyici bakışlara sahip olmak çok kolay!

Extra Hacim ve Dramatik Bakışlar OMLashes! Extra Volume’de Gizli!

Kirpikleri kökten uca kavrayarak her bir kirpiğin ekstra hacim kazanmasını sağlayan OMLashes! Extra Volume, tüm dikkati göz makyajına çekmek isteyen dramatik makyaj tutkunlarının ilk tercihi olarak sezona göz kırpıyor.


OMLashes! Lengthening Maskara ile İhtişamlı ve Uzun Kirpikler!

OMLashes! Lengthening Maskara, uygulama kolaylığı sunan fırçası ile kirpikleri dipten uca kavrayıp uzatarak günlük makyajınızın vazgeçilmezi olmaya aday. Lengthening Maskara, muhteşem uzunluk ve hacim sağlayarak gözlerinde yeni bir ahenk oluşturacak!


OMLashes! High Definition ile Kipriklerde Anında Belirgin Görünüm!

OMLashes! High Definition Maskaranın kirpikleri anında belirginleştiren özel fırçası ile gözlerinle dikkat çekmeye hazır mısın? Kullanıldığı andan itibaren çekici bir görünüm sunan, kısa kirpiklerde bile muhteşem belirginlik sağlayan High Definition’a bayılacaksın!

OMLashes! Fan Effect ile Tek Hamlede Kıvrılmış Kirpikler!

Kirpiklere istenilen kıvrık ve hacimli görünümü kazandıran Fan Effect, tek bir hareket ile kirpiklerde mükemmel sonucu vadediyor. Pratik kullanımı ve kirpikleri tek tek belirginleştiren formülü ile etkileyici bakışlar için ilk tercihin OMLashes! Fan Effect olacak!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: