İki yeni dizi daha finale gidiyor!

Yeni sezon dizileri bir bir reyting canavarına yeniliyor. Atv'nin yeni dizisi 'Can Kırıkları' ile Kanal D'nin '1 Litre Gözyaşı' dizisi ekranlara erken veda için hazırlanıyor.

Dizi Galeri

İki yeni dizi daha finale gidiyor! Yeni sezonda başlayan ve reyting kurbanı olan diziler bir bir dökülüyor. Son olarak iki yeni diziden hayranlarını üzecek haber geldi. Atv'nin pazartesi günleri Yasak Elma ve Çukur gibi reytingi yüksek dizilerle yarışa soktuğu yeni dizisi Can Kırıkları, reytinglerde umduğunu bulamayınca final yapma kararı aldı. Dizinin başrollerinde Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Özgür Çevik, Ecem Özkaya, Hazar Motan, Kemal Uçar, Ali İpin ve Demir Karahan yer alıyor. Dizi, 29 Ekim Pazartesi ekrana gelecek olan 4. bölümüyle ekrana veda edecek.

Öte yandan Bir Litre Gözyaşı dizisi de erken final kararı aldı. Geçtiğimiz sezon Vatanım Sensin dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Miray Daner dizinin başrolünde yer alıyor. Daner, Cihan karakterini canlandırıyor. Yeni sezonda reytinglerde başarılı olamayan Bir Litre Gözyaşı da 3 bölüm sonra 11 kasımda erken final yapacak.

Miray Daner'e sert eleştiri!

Miray Daner'e sert eleştiri!Hande Doğandemir'in çilesi bitmiyor!

Hande Doğandemir'in çilesi bitmiyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: