İKİ GÜNDÜR OTELDE KALIYOR

Hüsnü Şenlendirici ile ilişkisini bitirdiği konuşulan Deniz Seki'nin geçici evi ortaya çıktı.

Magazin

İKİ GÜNDÜR OTELDE KALIYOR  Sanatçı Şenlendirici ile paylaştığı evden ayrıldıktan sonra Nişantaşı'ndaki bir otele yerleşti.

Hüsnü Şenlendirici'nin 'Toplumda iki kadını idare eden çok insan var. Onlar gizli yapıyor, ben gizsiz yapıyorum' açıklamasıyla yara alan Deniz Seki-Hüsnü Şenlendirici ilişkisinde sular durulmuyor. Bu açıklamaya çok sinirlenen Seki, üstüne bir de 'Nazire ile eşofmanlarımızı giydik, Hüsnü'ye gittik' açıklamasından dolayı köşe yazarlarından ağır eleştiriler alınca kafasını dinlemeyi yeğledi.

Ünlü şarkıcı, geçici bir süre için otele yerleşti. Ancak ayrılık haberinin hızla yayılmasından sonra Deniz Seki, katıldığı radyo programında şu açıklamayı yaptı ' Hüsnü Bey'le ayrılık yok. Artık bu haberlerden çok sıkıldım. Artık özel hayatımla gündeme gelmek istemiyorum. Müziğimle anılmak istiyorum. Sanki benim başka işim gücüm yokmuş gibi bu tip olaylarla anılmaktan çok sıkıldım. Albümümde yer alan 'Yeter' adlı şarkıyı da bu yaşadıklarımdan dolayı yazdım. İlk defa bir radyo programında müziğimle değil özel hayatım konuşuluyor. Bundan sonra bu olayların içinde hiç bir şekilde yer almak istemiyorum. Özel hayatımla ilgili artık bundan sonra hiçbir şey söylemiyeceğim bu sondur. Bu dünyada sadece benim başıma gelmiş gibi lanse ediliyor. Artık benim mesleğimi de etkilediği için bir daha konuşmuyacağım' dedi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: