İki günlük mini festival

“Mayıs’ta İki Gün” başlıklı mini müzik festivali bu hafta sonu Kadıköy Kadife Sokak’ta bulunan “arkaoda”da gerçekleşecek

Kültür-Sanat

İki günlük mini festival “BANT Mag.” ve “arkaoda” tarafından düzenlenen “Mayıs’ta İki Gün” başlıklı mini müzik festivali bu hafta sonu Bomonti sponsorluğunda Kadıköy Kadife Sokak’ta bulunan “arkaoda”da gerçekleşecek.

Festivale katılan yerli yabancı sanatçı ve gruplar şöyle sıralanıyor: Muhteşem vokalleriyle tanınan Jessica Sligter; Codeine ve Come gibi dahil olduğu grupların yanı sıra solo albümleriyle de müzik tarihine adını yazdıran Chris Brokaw; yarattığı hülyalı seslerle son yılların özgün isimleri arasında kendine bir yer edinen Mountains; besteci Ben Chatwin’in gitarlar ile elektronik tınıları bir araya getirdiği projesi Talvihorros; Farfara’dan tanıdığımız Tolga Böyük’ün başı çektiği, dinleyenleri sesler arası bir yolculuğa çıkaran Islandman ve Proudpilot solisti Ekin Üzeltüzenci’nin solo projesi Ekin Fil. Biletler günlük 10 TL.


Habertürk
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: