İKİ HAFTA İÇİNDE İKİ ÖDÜL ALDI

Türkiye'nin 'Çocuklar Duymasın' dizisindeki 'Mary Hanım' tiplemesiyle tanıdığı Demet Tuncer, iki hafta arayla iki ödüle birden sahip oldu.

Magazin

İKİ HAFTA İÇİNDE İKİ ÖDÜL ALDI 12. Afife Tiyatro Ödülleri'nde, 'Müzikaldeki Hayalet' adlı oyundaki performansı ile 'Yılın En Başarılı Müzikal ya da Komedi Kadın Oyuncusu' ödülünü alan Demet Tuncer; bir hafta sonra da '13. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri'nde aynı dalda ödüle layık görüldü.

'Müzikaldeki Hayalet' oyununda, beş farklı karakter canlandıran Demet Tuncer, bu başarıdan duyduğu mutluluğu vurgulayarak 'Artık ödüle alıştım' dedi. Önümüzdeki günlerde yeni bir proje ile televizyon ekranlarına dönmeye hazırlanan Tuncer, üniversite söyleşilerini de sürdürüyor. Ödüllü oyuncu 7 Mayıs'ta Kadir Has Üniversitesi'nde, 17 Mayıs'ta ise Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde öğrencilerle buluşacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: