İKİ İSİM DE DOĞRU DEĞİL

Ece Anlı, Murat Boz ve Gökhan Tepe ile aşk yaşadığı iddialarına açıklık getirdi.

Magazin

İKİ İSİM DE DOĞRU DEĞİL  İlk albümü 'El Pençe' ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Ece Anlı, internet sitelerinde 'Murat Boz'un eski kız arkadaşı şimdi Gökhan Tepe ile aşk yaşıyor' haberleri üzerine bir açıklama yaptı.
Anlı, 'Magazin sitelerinde hakkımda Murat Boz ve Gökhan Tepe ile ilgili haberler çıktı. Murat iyi bir arkadaşım, aylarca aynı stüdyoda kendi albümlerimizi kaydettik. Yediğimiz, içtiğimiz ayrı gitmedi. Albümü hazırlarken her zaman fikirleri ile destek oldu. Bu konuda aramızda konuştuk ve güldük. Zaten herkes biliyor Murat'ın kız arkadaşını. Bir de Gökhan Tepe olayı var. Kendisi ile aşk yaşadığımı ve basından bunu gizlediğimi yazdılar. Hayatımda ne tanıştım, ne gördüm, nerede yaşadığını bile bilmem. Sadece kliplerinden ve şarkılarından tanırım. Ben işimle var olmak istediğim için bu tip haberlere gülüp geçiyorum' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: