İki kıta, çok lezzet

Lezzet mirasını Gaziantep yöresinden alan Suda Kebap, iki kıta arasında dört mevsim ayrı keyifler sunmaya devam ediyor.

Diğer Haberler

İki kıta, çok lezzet İki kıta arasındaki konumuyla lezzeti her yerden duyulan Suda Kebap, manzarasıyla akşam yemeğinize lezzetin yanı sıra huzuru da davet ediyor. Yöresel lezzetler eşsiz bir konfor ve keyifle sofranızı renklendirirken, siz de Boğaz'ın derin mavisine dalabilir, içinizi Boğaz'ın serinliğiyle doldurabilirsiniz.


Markanın lezzet sırrı ise Türk Mutfağı'nın, hatta özellikle Gaziantep Mutfağı'nın asırlık sırrını en iyi şekilde bilen Suda Kebap şeflerinin ustalıkları ve deneyimleri. Bu sırra vakıf olmaksa mönüdeki inanılmaz çeşitliliğin gizini açıklıyor. Suda Kebap mönüsünde mezelerden salatalara, kebap ve et çeşitlerinden tatlılara kadar ürün yelpazesi çok geniş.


Ezme ve çiğ köfte en sevilen mezeler; gavurdağı en tercih edilen salata olarak karşımıza çıkarken, şefin tavsiyesi çöp şiş ve külbastı ise Suda Kebap'ı lezzet tutkunlarının vazgeçilmezi yapıyor. Katmer ise damaklarda eşsiz bir tat bırakmaya devam ediyor...


İş ve özel yemekleriniz için de alternatif mönüler bulacağınız restoranda, öğle ve akşam saatleri ayrı keyifler vadediliyor.

Madonna, Daniel Craig, Megan Fox, Gisele Bündchen, Bono, Kevin Costner, Monica Bellucci, Kylie Minogue, Matt Dillon, Kobe Bryant, Duran Duran gibi pek çok dünya starının yanı sıra çok sayıda devlet büyüğüne de ev sahipliği yapan Suda Kebap, iki kıta arasında bulunan konumu ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor. Siz de bu konfor,manzara ve lezzete yakından bakmak isterseniz buraya tıklayınız.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: