'İKİ KIZ BİR ANA' ARENA'YA ÇIKTI

Turkcell Kuruçeşme Arena'da BKM'nin düzenlediği yaz konserleri, önceki akşam gerçekleşen Leman-Şehnaz ve Şevval Sam konseriyle devam etti.

Magazin

'İKİ KIZ BİR ANA' ARENA'YA ÇIKTI Konser öncesi barkavizyondan, Sam Ailesi'nin eski fotoğrafları gösterildi. Konsere 'İki Kız Bir Ana' şarkısıyla başlayan Lema Sam ve kızları, ardından, ünlü şarkıcının artık klasikleşmiş şarkılarından 'İlla', 'Güz Güzeli' ve 'Rüzgar'ı seslendirdi. Konser sırasında Leman Sam seyirciye, "Beni yalnız bırakmayan dostlarım ve yeni tanıştığımız dostlar, hepiniz hoş geldiniz" diye seslendi. Kızları Şehnaz ve Şevval de, anneleri gibi seyirciye "Hoş geldiniz" dedikten sonra, sözlerine "Bugün biraz şımaracağız" diye devam etti.

İlk besteler söylendi
Çocukluk dönemlerinde yazdıkları 'Canım Kedim' ve 'Cacık' adlı şarkıları söyleyen Sam kardeşler ve anneleri Leman Sam, gece boyunca türküden İngilizce şarkılara kadar pek çok parça seslendirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: