İki milyon dolarlık açılış!

Bugün dünyada 282 mağaza ve 500 den fazla satış noktasına sahip olan Abdul Samad Al Qurashı 283 üncü mağazası ES ajans’ın organizasyonuyla açıldı.

Kadın

İki milyon dolarlık açılış! Abdul Samad Al Qurashının açılış davetinde iş,siyaset,cemiyet,sanat ve medya dünyasının bir çok seçkin ismiyle gerçekleşti.Ev sahipliğini Abdul Samad Al Qurashı nın ceo su Mohammed Al Qurashı ve Zuhaair Al Qurashı’nın yaptığı açılışa İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu,Suudi Arabistan Büyükelçisi,Suudi Arabistan Baş Konsolosu, Hırvatistan Başkonsolusu, Kongo Cumhuriyeti, Halil Kulluk,Ali Tunga,Erkan Selah,Feryal Gülman, Siren Ertan Çarmıklı,Sevim Emre, Gül Erçetingöz, Rita Fink, Emre Ertürk, Mine Cevahiroğlu,Kezban Hatemi, Çiler Çorbacı, Deniz Murathanoğlu,Ceylan,Tanyeli,Tuğba Özay,Ece Gürsel,Hande Şanlık,Melis İpekçi nin katılımıyla gerçekleşti.

Açılışın tanıtım mankenliği Şenay Akay tarafından yapıldı. Mohammed Al Qurashı Türkiyede tek mağazayla kalmayacaklarını söyleyip hedeflerinin 3 sene içinde 30 mağaza ve 50 milyon dolarlık yatırım yapacaklarını söyledi ve Nişantaşı Abdul Samad Al Qurashı’nın maliyeti 2 milyon dolar olduğunu belirtti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: