İki sevgilisi aynı anda hamileymiş!

Romantik filmlerin yakışıklı aktörü Hugh Grant üç ay arayla iki çocuk sahibi oldu

Magazin

İki sevgilisi aynı anda hamileymiş! Elizabeth Hurley ile yaşadığı uzun ilişkiyi bitirdikten sonra adı çeşitli skandallara ve aşk dedikodularına karışan Hugh Grant'ın iki farklı kadından sadece birkaç ay arayla iki erkek çocuk sahibi olduğu ortaya çıktı.

Ünlü İngiliz aktör Hugh Grant’ın Çinli aşkı Tinglan Hong'dan sonra bu kez de İsveçli televizyon yapımcısı olan Anna Elisabeth Eberstein adlı bir kadından erkek çocuğu olduğu öğrenildi.

Grant’ın üçüncü çocuğu haberi anne Eberstein’in oğlu için nüfus cüzdanı çıkartması sonucu ortaya çıktı. Hugo Grant’ın yeni oğluna Hugh John Mungo Grant ismi verildi.

İngiliz basınından The Sun gazetesine konuşan bir kaynak Hugh Grant'in birlikte olduğu her iki kadının da aynı dönemde hamile olduğunu söyledi.

İngiliz aktör 2012 yılının Eylül ayında Tinglan Hong adlı genç bir Çinli bayandan erkek çocuğunun olduğu öğrenilmesi üzerine Twitter hesabından "Çok sevinçliyim kızımın artık bir erkek kardeşi var" açıklaması yapmıştı.

Hugh Grant’ın İsveçli TV yapımcısından 3. çocuğunun da ortaya çıkması üzerine Twitter den nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: