İki sunucu arasında büyük kavga!

Esra Eron, TV8'de yayınlanan 'Gel Konuşalım' programından Hakan Ural'ın yüzünden ayrıldığını isim vermeden açıkladı. Hakan Ural ise eski partnerinin açıklamasıyla ilgili, "Hepimiz hata yapıyoruz o ayrı ama bu iftiralar günahtır. Allah ıslah etsin" dedi.

Magazin

İki sunucu arasında büyük kavga! Sunucu Esra Eron, 'Gel Konuşalım' programındaki sunuculuk görevinden Hakan Ural'ın kendisine psikolojik şiddet uyguladığını iddia ederek sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesajla ayrıldığını açıkladı. Eron ayrılığını, "3 ay önce katıldığım Gel Konuşalım programında yayın sırasında kendi fikrimi beyan etme, hür düşüncemi söyleme ve farklı görüşte olduğum konularda partnerimden aldığım saygı sınırları dışında hiçbir yayıncılık etiğine sığmayan yüksek egolu davranışların bana daha fazla zarar vermemesi açısından programdan ayrılma kararı aldım. Kadınların ezilmediği, kadına psikolojik şiddetin olmadığı, kadına daha fazla nezaketin olduğu ve bu alt yapı ile yetişmiş bireylerin çoğaldığı bir Türkiye diliyorum" ifadeleriyle duyurdu. Bu açıklama sonrasında ise Ural cephesinden yanıt gecikmedi.

Hakan Ural, "Hepimiz hata yapıyoruz o ayrı ama bu iftiralar günahtır. Allah ıslah etsin" diyerek suçlamaları reddetti.

Esra Eron'un sosyal medya açıklaması ise şöyle:


Şaka zannetiler ama gerçek çıktı! Partide hesap şoku!

Şaka zannetiler ama gerçek çıktı! Partide hesap şoku!Esra Eron kızıyla alışverişte

Esra Eron kızıyla alışverişte

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: