İKİ ÜNLÜ ADLİYELİK

Oryantal Tanyeli'nin, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir magazin programında sarf ettiği 'Aşk için dinimi değiştirmem. Ama Harun Kolçak, kitaplarını okuyup, araştırarak Hıristiyan oldu' sözlerine Harun Kolçak ilk kez cevap verdi:

Magazin

İKİ ÜNLÜ ADLİYELİK Tanyeli'nin iki yaşlı insanın hayatına kast edecek sözler sarf ettiğini söyleyen ünlü müzisyen, 'Ben tasavvufla ilgilenen bir adamım, Hıristiyanlıkla ne işim olur?' dedi.

Sözlerine, 'Tanyeli bizim kim olduğumuzu bilmiyor sanırım, ben Eşref Kolçak'ın oğluyum. Ailemin İslami kökleri çok derinlere dayanır. İki çocuk annesine böyle konuşmak yakışıyor mu? Tanyeli özür dilemezse konuyu mahkemeye taşıyacağım.'

Tanyeli ise Kolçak'ın sözlerine çok şaşırdığını söyledi. Kendisinin, Kolçak'ı küçük düşürecek sözler sarf etmediğini belirten Tanyeli şöyle devam etti: 'Hiç kimseyi kırmak istemedim, anne-babası için de çok üzüldüm. Ama çocuklarımı asla bu işlere karıştırmasın. Benim anneliğime laf söyleyenin canını okurum.' Ayrıca ünlü oryantal Kolçak'tan özür dilemeyeceğini söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: