İKİ ÜNLÜDEN İKİ GAF!

Serdar Ortaç sevgilisine aşkını, "2013'te çocuk doğurtacağım" diye ifade etti. Zeki Demirkubuz ise 'Kadına Şiddet' konulu festivalde, "Kadını bıçaklayan tarafı da anlamak gerek" dedi.

Magazin

İKİ ÜNLÜDEN İKİ GAF! SERDAR ORTAÇ: BU YIL LUİZ'İ DOĞURTACAĞIM!

İstanbul Ataköy Marina’daki Nossa Costa’da önceki akşam sahneye çıkan Serdar Ortaç kendisini izlemeye gelen seyircilerle sürekli sohbet ederken bir gafa imza attı. Seyircilere dönerek “İçinizde eşini, sevgilisini çok seven birçok kişi var, ama ben sevgilim Luiz’i hepinizin sevgilinizi sevdiğinden 5 bin kat daha fazla seviyorum. Bu yıl bir nikâh kıyarsam, ki öyle gözüküyor, 2013 yılında ilk çocuğu doğurtturacağım” dedi.

Ortaç bu cümlenin ardından sözlerini toparlamaya çalıştı. Ataköy’de ilk defa sahneye çıktığını söyleyen Ortaç, “Bizim zamanımızda şimdiki gençlerin Apaçi diye tabir ettikleri asit dansı vardı.Mekânlara giderek dans ederdim. Şimdiki gençleri de Apaçi dansı konusunda özgür bıraksınlar” diye konuştu.

DEMİRKUBUZ: KADINI DÖVENİ DE DİNLEMELİYİZ!

2. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali'nin açılış törenine katılan ödüllü yönetmen Zeki Demirkubuz, "Kadına Yönelik Ayrımcılık ve Şiddet" temasının işlendiği festivalde ilginç bir öneride bulundu.

Demirkubuz, "Karşıt görüşleri de anlamaya çalışmalı, kadını döven, bıçaklayan tarafı da katmalıyız. Bu toplumun bilnklerce yıllık sorunudur, ülkenin sosyolojisiyle alakalıdır" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: