İKİ USTA OYUNCU AYNI FİLMDE!

Robert De Niro ve Al Pacino'nun başrolünü paylaştıkları 'Orijinal Cinayet(ler) bu cuma vizyona giriyor. Daha önce birçok kez aynı filmde oynayan ancak sadece birkaç sahnede biraraya gelen ikili, bu kez film boyunca yan yana.....

Magazin

İKİ USTA OYUNCU AYNI FİLMDE! İki deneyimli polis dedektifi: Turk (De Niro) ve Rooster (Al Pacino)... Henüz kendilerini emekliliğe hazır hissetmeyen bu başarılı iki dedektif, rozetlerini bırakmadan önce yıllardır sonuçlanamayan seri cinayetleri çözmek istiyorlar. Birbiri ardına işlenen cinayetlerle birlikte ortaya bambaşka gerçekler çıkmaya başlar... Cinayetleri işleyen seri katil aslında, sokaklarda suçluların peşine düşmüş ve kendini sokakları suçlulardan temizlemeye adamıştır! 'Orijinal Cinayet(ler)', iki usta aktör Robert De Niro ve Al Pacino'yu biraraya getiriyor.

Kariyerlerinde ilk kez Francis Ford Coppola'nın filmi 'Baba 2'de bir arada oynayan ikili, filmin çekimlerinde hiç yan yana gelmemişti. Yaklaşık 30 yıl aradan sonra 1995'te Michael Mann'in çektiği 3 saatlik 'Heat' filminde ise sadece iki sahnede bir arada oynayan ikili, bu filmde birçok sahnede biraraya geliyor. Yönetmen, bu iki yıldızın biraraya gelmesini 'değerli iki şeyin tesadüfen biraraya gelmesi' olarak tanımlıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: