İKİ YILDIZ BİR ARADA

Ateş gibi kadın derler ya, hiç kuşkusuz onlar tam da bu isme denk düşecek kadar iddialı kadınlar...Sadece güzellikleriyle değil, hırsları, tutkuları ve başarılarıyla da 'el yakıyorlar'.

Magazin

İKİ YILDIZ BİR ARADA Dün gecce Londra sokaklarına tüm dünyanın izlemekten keyif aldığı ve büyülendiği iki kadın damgasını vurdu.

Son dönem adını sık sık duymaya başladığımız, sadece güzelliğiyle değil, sinemadaki kariyeriyle de konuşulan Scarlett Johansson ve modellikten aktrisliğe transfer olan Eva Mendes, birlikte rol aldıkları The Spirit' in galasında bir araya geldi.

Kırmızı halıda boy gösteren ikilinin şıklığı da gözlerden kaçmadı.Scarlett Johansson, 50'lerin esintilerini taşıyan ve baharı andıran çiçek desenli elbisesi ve güllü ayakkabılarıyla, Eva Mendes de gözalıcı sarılıktaki straplez elbisesiyle objektiflere gülümsedi.

Filmin oyuncuları arasında olan ve geçtiğimiz günlerde 'Sinematografi onur ödülü'ne layık bulunan Samuel Lee Jackson da geccede hazır bulunan ünlüler arasındaydı.

'The Spirit 'in senaryosunu yazan ve yönetmenliğini üstlenen isim Fank Miller, geccenin renkli simalarındandı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: