"İkimizin Yerine" bir haftada bir milyonu geçti

Senaryosunu Pınar Bulut'un yazdığı, yönetmenliğini Umur Turagay'ın üstlendiği, filmin kadrosunda Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Özgür Emre Yıldırım, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu gibi birbirinde başarılı isimlerin yer aldığı ve merakla beklenen "İkimizin Yerine"nin Youtube kanalında yayınlanan fragmanı bir hafta içerisinde bir milyon izleyiciyi aşarak bu sezon vizyona girecek filmler arasında fragmanı en çok izlenen filmlerden biri oldu.

Kültür-Sanat

"İkimizin Yerine" bir haftada bir milyonu geçti Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerini paylaştığı İkimizin Yerine sosyal medya kullanıcılarının da en çok merakla beklediği filmlerden biri.

Serenay Sarıkaya: Nejat’la elektriğimiz tuttu!

Serenay Sarıkaya: Nejat’la elektriğimiz tuttu!Serenay Sarıkaya, küçük bir kasabada yaşayan, sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek karakteri ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanırken, başarılı oyuncu Nejat İşler ise Çiçek'in hayatını değiştirecek büyük aşkı, edebiyat öğretmeni Doğan’ı karakterini canlandırıyor.

İkimizin Yerine'nin vizyon tarihi!

İkimizin Yerine'nin vizyon tarihi!Bir taşra kasabasında, ailesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış genç Çiçek, kasabaya yeni gelen gizemli edebiyat öğretmeni Doğan’a aşık olur. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de, Çiçek’ten uzak duramaz. Gencecik bir kalbe ne kadar büyük bir aşk sığar? Peki o aşk yaralı bir adamın kalbini iyileştirebilir mi? Doğan ve Çiçek cevapları birbirlerinde ararlar. Oysa bu aşk sadece onların değil, bir ailenin de kaderini sonsuza kadar değiştirecektir.

Serenay Sarıkaya karar aşamasında!

Serenay Sarıkaya karar aşamasında!Bizi bir arada tutan aile bağlarının, dostlukların, sırların ve yalanların içinde, imkansız ama kaçınılmaz bir aşkın hikayesi anlatan İkimizin Yerine, seyirciyi her şeye rağmen aşka inancını korumaya ve umuda davet ediyor.

İkimizin Yerine - Fragman

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: