'İKİNCİ BAHARI YAŞIYORUM!'

Tuğba Ekinci yeni ilişkisi için, 'İkinci baharım diyebildiğim bir dostluğum var ' diyor.

Magazin

'İKİNCİ BAHARI YAŞIYORUM!' Çok konuşulan 'Kondom' adlı şarkısından sonra bir süredir ortalarda görünmeyen Tuğba Ekinci, yeni albüm hazırlığında olduğunu açıkladı. Ekinci yeni ilişkisi için, 'İkinci baharım diyebildiğim bir dostluğum var. Çekindiğim basın değil... Biz Karslı bir aileyiz, ataerkil bir ailem var ve ben ailenin küçük kızıyım. O yüzden her şey zamanı geldiğinde paylaşılacak' diyor.

Tuğba Ekinci, yeni albümü, yeni ilişkisi ve ekonomik krize dair açıklamalar yaptı...

Bir süredir göremiyoruz sizi ortalarda. Yeni albüm ne zaman geliyor?

- Mayıs ayında yine çok iddialı bir albümle geliyorum.

Ekranda ne zaman görebileceğiz sizi?

- Şu anda ekranda olanların meslekte en az 10 yılları var, bu yüzden saygım var her birine. Fakat şöyle de bir gerçek var ki, ben yaparsam tam yaparım. Doğru zamanda doğru kanalda olacağım. Tek arzum da bu.

Neden sizi basında yanınızda erkek arkadaşınızla görmüyoruz hiç?

- ‘İkinci baharım’ diyebildiğim bir dostluğum var. Çekindiğim basın değil... Biz Karslı bir aileyiz, ataerkil bir ailem var ve ben ailenin küçük kızıyım. O yüzden her şey zamanı geldiğinde paylaşılacak...

Erkek arkadaşınız da aynı görüşte mi?

- Evet...

Mesleği ne peki? Bu konuda bilgi verirsiniz herhalde.

- Oyuncu.

Hülya Avşar’a olan benzerliğiniz malum... Onun sahnelerden erken emekli olmasını nasıl yorumluyorsunuz?

- Herkesin beni Hülya Avşar ile kıyaslama durumu çok acımasızca... Bu böyle devam ettiği sürece çok zorlanacağım. Ondan daha başarılı olmam için çok çalışmam lazım. Bu da beni çok korkutuyor.

Hülya Avşar’ın özel hayatı konusunda ne düşünüyorsunuz?

- Her zaman beğenmişimdir... Eski eşiyle halen çok politik, çok sabırlı bir insan. O da Karslı bir ailenin kızı olduğu için, iyi bir Türk hanımı. Şöhretle özel hayatı karıştırmıyor.

Hülya Hanım siyasi partilerden teklif alan bir isim. Siz böyle bir teklif alsanız, nasıl karşılarsınız? Başarılı olabilir misiniz?

- Kesinlikle başarısız olacağıma inanıyorum. Fakat çok rahat gazeteci ya da magazin müdürü olabilirim.
Her gün program yapan şarkıcılarımız var. Her ne kadar reyting kaygısı uğruna her şeyi yapıyorlarsa da, çok konu işledikleri için birer gazeteci kimliği hak ediyorlar. Ben de ileride bir gün yapabilirim.

Siyasetten ekonomiye geçiş yapalım. Krizden siz nasıl etkilendiniz?

- Tabii ki krizden etkilendim ama benim bakmak zorunda olduğum bir bebeğim veya ailem yok. İşinden çıkarılanlar, borcu olanlar, hastane kapılarında kalanlar ve tabii ki en acısı emekli maaşı bile olmayan yaşlı
insanlarımızın içinde bulunduğu durumlar beni çok üzüyor.
hurriyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: