İKİNCİ KAYAHAN VAKASI

Ünlü söz yazarı ve besteci Şehrazat, Gülben Ergen'in söylediği kendi şarkılarına yasak kararı aldırmaya hazırlanıyor.

Magazin

İKİNCİ KAYAHAN VAKASI Kayahan'ın Nilüfer'e yaptığı gibi Ergen'in şarkılarını söylememesi için mahkemeye gideceğini söyleyen Şehrazat, 'Bir takım haklarım var onları alamıyorum, mahkemeye başvuracağım' dedi.

Nilüfer'in, konserlerinde söylediği şarkılarından telif isteyen, ancak ünlü sanatçının bunu kabul etmemesi üzerine mahkemeye başvurarak şarkılarına okuma yasağı getiren Kayahan'dan sonra, söz yazarı ve besteci Şehrazat da Gülben Ergen için aynı yönteme başvuracak.

Ergen'in müzikal yolculuğunda önemli şarkılara imza atan Şehrazat, 'Tabii ki bunu Nilüfer ve Kayahan'la kıyaslamak olmaz. Nilüfer, Kayahan'dan önce de Nilüfer'di. Ama Gülben'in benimle başlayan müzikal bir gerçeği vardır ki, bunu kimse inkar edemez' dedi.

Gülben Ergen'in söylediği 'Ben Sana Abayı Yaktım', 'Elveda', 'Uçacaksın', 'Teşekkür Ederim', 'Fıkır Fıkır' şarkılarında imzası bulunan Şehrazat, 'Bugüne kadar sabırla bekledim. Ama hiçbir şekilde hakkımı alamadım. Belki anlaşırız diye bekledim ama artık hakkımı arayacağım, susmayacağım. Şu an avukatlarımız görüşüyor. Gülben'in benimle başlayan bir müzikal süreci var, ben her zaman efendi oldum. Artık olmak istemiyorum' diye konuştu.

Bir dönem Gülben Ergen'le iyi dost olan Şehrazat, ünlü sanatçıyı telif hakları konusunda daha hassas olmaya davet etti.
Hürriyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: