İKİNCİ KEZ ANNE OLACAK

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, Mega Magazin'e eşi Hakan Eratik'le gelecek yıl çocuk yapacaklarını söyledi.

Magazin

İKİNCİ KEZ ANNE OLACAK Geçtiğimiz günlerde cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünisa Gül'ün Dolmabahçe Sarayı'nda verdiği resepsiyona katılan şarkıcı Yeşim Salkım, Mega Magazin'le sohbet etti. Kendi vücuduyla barışık olduğunu söyleyen şarkıcı, lafı güzel kadınlara getirerek, Tuğçe Kazaz'ı en sevdiği manken ilan etti. Geçenlerde Demet Akalın'ın "Onu görünce içim kaynıyor" dediği Aysun Kayacı'yı da beğendiğini belirten Salkım, "Tuğçe Kazaz'ın ise hastasıyım, Türkiye'de tek geçiyorum. Avrupa bir model gibi" diye konuştu.

Oyuncu eşi Hakan Eratik'le olan ilişkilerine de değinen Yeşim Salkım, çocuk yapmaya karar verdiğini de ilk kez Mega Magazin'e açıkladı. Ev hayatının iyi gittiğini belirten 39 yaşındaki Yeşim Salkım, "Sapasağlamım, gelecek yıl çocuk doğuracağım inşallah" dedi. Yeşim Salkım'ın eski evliliğinden 19 yaşında Gizem adında bir kızı var.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: