İKİZLERİN ADI BELLİ OLDU!

Reha Muhtar ve Deniz Uğur çiftinin ikiz bebekleri dün dünyaya geldi. Biri kız diğeri erkek olan bebeklerin isimleri, doğumun Deniz Gezmiş’in idam edildiği tarihe gelmesi sebebiyle Mina Deniz ve Poyraz Deniz olarak değiştirildi.....

Magazin

İKİZLERİN ADI BELLİ OLDU! Gazeteci Reha Muhtar’la bir yıldır birlikte olan oyuncu Deniz Uğur’un bu beraberlikten beklediği ikiz bebekleri dün Amerikan Hastanesi’nde dünyaya geldi. Biri kız diğeri erkek olan ikiz bebeklerini kucağına alan Deniz Uğur duygusal anlar yaşadı. Yaptığı röportajlarda bebeklerine Mina ve Poyraz adını koymak istediğini söyleyen çift son anda bu isimlerin yanına Deniz’i ekledi.

Bunun sebebinin ise ikizlerin doğum tarihinin, 37 yıl önce 6 Mayıs’da idam edilen Deniz Gezmiş’in ölüm gününe denk gelmesi olduğu öğrenildi. Çift, Deniz Gezmiş’in anısına bebeklerinin isimlerini Poyraz Deniz ve Mina Deniz olarak değiştirdi. Bebekler Deniz ismiyle hem Deniz Gezmiş’in hem de anneleri Deniz Uğur’un ismini taşıyacak. İki kilo ağırlığındaki bebeklerin sağlık son durece iyi. Biz de yazarımız Reha Muhtar ve Deniz Uğur’u kutluyoruz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: