İKONCAN EDA TAŞPINAR'DAN 5 YIL SONRA AYNI POZ!

Magazin dünyasının en konuşulan isimlerinden olan, 'İkoncan' olarak da tanınan Eda Taşpınar, sörfçü Bora Kozanoğlu'yla birlikteliğinin ardından değiştiğini söylese de eski alışkanlıklarını terk etmedi

Magazin

İKONCAN EDA TAŞPINAR'DAN 5 YIL SONRA AYNI POZ! 2006 ve 2007 yıllarında Bodrum Türkbükü'ndeki plajlarda yüzüstü güneşlenirken çekilen tangalı fotoğrafları neredeyse simge haline gelen Eda Taşpınar, önceki gün İzmir'in Çeşme İlçesi'ne bağlı tatil beldesi Alaçatı'da güneşlenirken tangalı fotoğraflardan hoşlanmadığını, değiştiğini söyledi. Ancak Taşpınar bir gün sonra hoşlanmadığını söylediği 5 yıl önceki fotoğrafla neredeyse aynı şekilde bir kez daha görüntülendi. Alaçatı sahilinin gözlerden en uzak köşesini seçen ve güneş yağını sürüp, yüzüstü yatarak güneşlenen Taşpınar, iz yapmasın diye bikinisinin iplerini çözdü, altını da tanga haline getirdi.

 Galeri için tıklayınız...

Bronzlaşmış ten rengiyle dikkat çeken Taşpınar'a bir kız arkadaşı da eşlik etti. Taşpınar hoşlanmadığını söylediği o pozun aynısını bir kez daha vermiş oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: