İKONCAN EDA TAŞPINAR'DAN İLGİNÇ SIRLAR!

Beyoğlu’nda Yengesi İndhira Taşpınar’la felekten bir gecce çalan Eda Taşpınar, gündüz mücevher fuarındaydı.

Magazin

İKONCAN EDA TAŞPINAR'DAN İLGİNÇ SIRLAR! Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Taşpınar, “Kadınız, kendimize bakmak zorundayız. Yoksa pörsürüz” dedi.Eda Taşpınar’a sorulan ilk soru ise ayrıldığı sevgilisi Bora Kozanoğlu’yla ilgiliydi. İkoncan, “Bir şey söylemeyeceğim çünkü her şeyi söyledim. Konuşmak istemiyorum” demekle yetindi.

Saçlarına güçlü olması için hayvan iliği sürdürdüğü haberleri hatırlatıldı Eda Taşpınar’a. Taşpınar, bunu doğruladı: “Saçlarım için o bakımı kuaförde hazırlıyorlar. İçinde ne var bilmiyorum ama inanılmaz bir kokusu var. Gerçekten faydalı oluyor” dedi.

Konu Eda Taşpınar'ın güzellik sırlarına gelince... Taşpınar hem spor yapıyor hem de yediklerine dikkat ediyor. Kadının kendine bakması gerektiğini vurguluyor hemen sonrasında da: “Çok ağır spor yapıyorum ve böyle kaya gibi oluyorum. Ama spor sadece yüzde 30. Bunu yemekle dengelemek gerekiyor. Kadınız sonuçta. Kendimize bakmak zorundayız, yoksa pörsürüz.”

Ayrıca Güneşten vazgeçemediğini söylüyor. Taşpınar ama zararın da farkında: “İçki içmiyorum. Sigara kullanmıyorum. Tek kötü alışkanlığım güneş ama azaltmaya çalışıyorum.”

fotoğraflar:

Bunlarda ilginizi çekebilir: