İKONCAN OLMAK KOLAY DEĞİL

Uzun boylu, ince belli, vücut hatları bir biri ile uyumlu, dolgun dudaklı olup; belli bir tarzla Türkbükü plajlarında güneşlenen ikoncanlara bir bakın. Fiziğiniz çok güzel olsa da; 'Ben çok güzel ve akıllı genç kadınım' diye dışarıya yansıtamadığınız da, güzel bir kadın olarak kalırsınız.

Magazin

İKONCAN OLMAK KOLAY DEĞİL Güzel kadın tanımında, ikoncan kadınları öne çıkar. Bu tür insanlar diyetlerine son derece önem verirler. Hiç birisi fazla kilolu değildir, gram fazla yağ bulundurmak istemezler. Diyet ve sporun yanında gerekirse liposuction dediğimiz dışarıdan vakumla yağlarını aldırarak vücut hatlarını kusursuzlaştırırlar. Memelerinin dolgun ve dik olması mutlaka şarttır. Sadece plaj ve sosyal ortamlar için değil, günlük dekoltede de meme estetiği ön plandadır. Nişantaşı sokaklarında sütyensiz rahat kıyafetlerle dolaşmak isterler. Yüzleri her zaman gençliği ve dinçliği yansıtacak kadar dolgun ve canlıdır. Göz çevresi botoxları ile kalkık kaşlar ve pırıltılı bakışlar yakalanır.

İŞTE İKONCANLARIN YAPTIRDIĞI ESTETİKLER:
Dolgu: Vücudun kendi yapısında bulunana hyolorünik asit içerikli dolgular yüze enjekte edilerek bu olumsuzluklar 10 dakika gibi kısa sürede iz bırakmadan ortadan kaldırılabilir.

Botox: Botox mucizevî bir ilaçtır. İnce kırışıkları açmak,daha fazla derinleşmesini durdurmak ve sarkıklığı gidermek için yüz bölgesinde kullanılır.

Liposuction: Son yılların popüler çözümü haline gelen bu yöntem, kimlere uygulanabileceği konusunda doğru karar verildiğinde çok başarılı sonuçlar veren faydalı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Mega meme implantları: İmplantlar memeye yerleştirildikten sonra zamanla içine sıvı çekerek büyümeye başlar. Sonunda göğüsler oldukça büyüyerek, karikatürize denebilecek büyüklüklere erişirler.

HER ŞEY KUSURSUZ
Gece kıyafetlerinde ünlü bir markanın kendilerine özel tasarımını giymek istedikleri gibi, vücutlarında da bir organ da vardır ki, tamamen onlara ait olmalıdır. Burun şekli, hem yüz ile uyumlu estetik görünümde, hem de kişiye özgü karizmatik bir yapıda olmalıdır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: