IQ'LARI KAÇ ACABA?

Harun Kolçak, Şarkı Söylemek Lazım yarışmasındaki Esra-Ceyda kardeşlerin aslında çok zeki kızlar olduğuna inandığını söyleyerek ’Aptal sarışını oynuyorlar’ dedi.

Magazin

IQ'LARI KAÇ ACABA? Kanaltürk'te Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sundukları 'Orada Neler Oluyor' programına konuk olan Harun Kolçak, Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerin ekran önünde oynadıklarını söyledi.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre Kolçak, 'Bence onlar çok zeki iki kız. Oynuyorlar. Ben onları ilk kez Mehmet Ali Erbil'in Çarkıfelek programında izledim. , orada da oynuyorlardı. Çok zekiler bence. Aptal sarışını oynuyorlar. Okula kabul eder miydin? Benim karşımda oradaki jürinin karşısındaki gibi olmayacaklarına da eminim. Aslında çok zeki ve kime nasıl davranacaklarını çok iyi biliyorlar. Kimin ne olduğunu biliyorlar, oradaki jüriye öyle davranıyorlar' ifadesini kullandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: