İLGİDEN SIKILAN NURGÜL YEŞİLÇAY İSYAN ETTİ!

Cem Özer'den boşanmasının ardından Mithat Can Özer'le ilişkisini de kısa sürede bitiren Nurgül Yeşilçay, yoğun ilgiden sıkılınca bu sözlerle isyan etti.

Magazin

İLGİDEN SIKILAN NURGÜL YEŞİLÇAY İSYAN ETTİ! Cem Özer'le 6 yıllık evliliğini geçtimiz aralık ayında resmen boşanarak sona erdiren Nurgül Yeşilçay aniden Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile birlikteliğe başlayarak magazin basınını uzun süre meşgul etmişti.

Attıkları her adım takip edilen, gittikleri her yerde fotoğrafları çekilenve soru yağmuruna tutulan ikili birlikteliklerini ancak 1 ay sürdürebilmişti. Şu günlerde kendisini işine veren Yeşilçay, atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Ceza dizisinde canlandırdığı Yasemin karakterinin çekimlerinden arta kalan zamanları kendi kafasını dinleyerek geçiriyor.

Çekimlerden fırsat buldukça gittiği Bebek Kahve'de yalnız başına görüntülenen Yeşilçay'ın yorgun hali gözlerden kaçmadı. Türk kahvesi içerek yorgunluk atmaya çalışan ancak oldukça düşünceli görünen Yeşilçay, fotoğrafını çemek isteyen gazetecilere çattı.

Yaşadığı ilişkiler üzerine ısrarla soru sorulmasına sinirlenen Yeşilçay "Ne olursunuz beni rahat bırakın. Artık çok yoruldum" diye veryansın etti. Mithatcan-Nurgül ikilisi ayrıldıktan 10 gün sonra yeniden bir kebapçıda samimi bir şekilde birlikte yakalanmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: