ILICALI: DAHA BÜYÜK BİR UÇAK ALMAK İSTİYORUM!

5 - 6 milyon dolarlık 8 kişilik uçak almak istediğini belirten Acun Ilıcalı, ‘Son 15 günde 4 seyahat yaptım. İhtiyacım var, gezmek için almıyoruz” dedi...

Magazin

ILICALI: DAHA BÜYÜK BİR UÇAK ALMAK İSTİYORUM! Geçen hafta sonu Airex 2010 Uçak Fuarı'da “Uçan Otomobil” lakaplı Eclipse 500 adlı uçağı deneyen Acun Ilıcalı, kafasında daha büyük bir uçak olduğunu söyledi.
4 kişilik yerine 8 kişilik uçak almayı planladığını belirten Ilıcalı, “Uçak almayı planlıyorum. Ama 4 kişilik ufak bir uçak almayacağım. 5 - 6 milyon dolarlık bir uçak almak istiyorum. Çünkü son 15 günde 4 seyahat yaptım. Non - stop bir yerlere yetişmek zorunda kalıyorum. Benim zaten uçak almaya ihtiyacım var. Uçak aldığın zaman sadece sen kullanmıyorsun. Kiraya da veriyorsun falan...” dedi.
'Vergi şampiyonuyum'
Ancak henüz bir uçak alma kararında olmadığını, şu an sadece baktığını belirten Acun Ilıcalı, “Hemen yarın bir uçak almayacağım. Şimdilik bakıyoruz. Uçağı da sonuçta gezmek için almıyoruz. Bu konuda olumsuz yorum yapan da olabilir. Bizim ülkemizde öyle bir bakış açısı da olabilir ama ben de bu ülkede vergi şampiyonuyum. Uçak almayı düşünmem normal. Bu yıl da vergi şampiyonu olmayı amaçlıyorum” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: