İlişki Durumu Karışık’ın Gülendam’ı Aybike Esin Tumluer cinsiyet değiştirdi! O artık Atlas!

'İlişki Durumu Karışık' dizisinde çocuk bakıcısı 'Gülendam' karakterine hayat veren Aybike Esin Tumluer, cinsiyet değiştirdi.

Magazin

İlişki Durumu Karışık’ın Gülendam’ı Aybike Esin Tumluer cinsiyet değiştirdi! O artık Atlas! Rüzgar Erkoçlar ve Neslihan Doğrusöz’ün cinsiyet değiştirmelerinin ardından Aybike Esin Tumluer’in de 2 yıl önce cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı. Konservatuardan yakın dostu olan Tumluer’le ilgili bir yazı kaleme alan Onur Akay, haberi kişisel internet sitesinde paylaştı:

“İlişki Durumu Karışık isimli dizide çocuk bakıcısı ‘Gülendam’ karakteriyle hepimizin sevgisini kazanan ve konservatuardan yakın dostum olan 1988 doğumlu Aybike Esin Tumluer’den, uzun süre haber alamamıştım ve bu hafta sonu kendisi ile konuştuğumda Önce telefonunu başka biri açtı zannettiğim anlarda, bana cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğunu itiraf etti. O artık Atlas Karan Tumluer’di”

İşte oyuncunun son hali:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: