İlişkiden 5 beklenti!

Herkesin ilişkiden beklentileri farklıdır. Kimi yoğun ilgi ister kimi ise rahat bir ilişki ister. Beş ortak beklentiyi araştırdık. İşte o 5 davranış...

Kadın

İlişkiden 5 beklenti! 1.İsteklere önem vermek

Bir ilişki içerisinde sadece tek tarafın istekleri olmamalı. İki tarafında isteği eşit zaman aralıklarında içten gelerek yapılmalı. İsteklerin yapılması ilişkideki kişileri mutlu edecektir. Bu mutluluk mutlaka ilişkinize de yansıyacaktır.

2.İletişim kurmak

İletişim kurabilmek çok önemlidir. İletişim bir tek konuşmak ile yapılmaz. Taraflar aynı zamanda dinlemeyi bilmelidir. Tartışırken bile karşılıklı şekilde sabırla dinlenmeli ve konuşulmalıdır.

3.Zaman geçirmek

Sosyal hayat ve iş yoğunluğundan kalan vaktimizde ilişkimize zaman ayırabiliyoruz. Fakat bu zamanlarda da günün yoğunluğundan veya stresinden partnerimiz ile zaman geçiremediğimiz anlar oluyor. Bunun üstesinden gelip zaman geçirmeliyiz. Ancak zaman geçirdikçe birbirimizi tanırız.

4.Düşünceli olmak

İlişki içindeki ayrıntılar çok önemli. Bu ayrıtılar düşünceli olmanın yolundan geçmektedir. Eve bir demet gül ile gelmek veya karşı tarafın nasıl mutlu olacağını bilerek davranmayı denemek ilişkinize yardımcı olacaktır.

5.Güven

İlişkide güven ve sadakat olmazsa olmazlardandır. Güvenin olmadığı yerde hep bir şüphe olur. Bu şüphe taraflardan birini devamlı meşgul eder. İlişkinin sonu yakındır böyle bir dönemde.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: