ILİŞKİMİZ UCUZ DEĞİL

‘Ezel’ dizisiyle yıldızı yeniden parlayan yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun 5 yıllık sevgilisi Zeynep Beşerler, aşklarını anlatırken çarpıcı açıklamalar yaptı..

Magazin

ILİŞKİMİZ UCUZ DEĞİL Şu sıralar ekranlarda ’Ezel’ dizisiyle fırtınalar estiren Kenan İmirzalıoğlu’nun adı gündemden düşmüyor. Başarılı oyuncunun özellikle kadınların yakın markajında olduğu kesin. İmirzalıoğlu’nun 5 yıllık sevgilisi Zeynep Beşerler ise bu konuda oldukça sakin davranıyor. Sevgilisinin çapkınlık yapmayacağına ve ilişkilerinin piyasadaki bazı ilişkiler gibi ucuz olmadığına vurgu yapıyor..

‘Ayrılık yalan’

Zeynep Beşerler önceki gecce Beyoğlu’nda şarkıcı arkadaşı Sıla ile sohbetteydi. Kenan İmirzalıoğlu’ndan ayrıldığı dedikodularını yanıtlayan Beşerler, "Bu işin cilvesi bu. Dedikodular her daim çıkar. Bizler de olgun davranmak zorundayız. Bizim sektörde bin tane dedikodu oluyor, basına yansıyınca mı olay oluyor yani. Ayrılık haberleri yalan" şeklinde konuştu. 5 yıllık sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu’nun hediye ettiği tek taş yüzüğü hala parmağında taşıyan Beşerler "Bu kadar ucuz değil gönül işleri. Hele bizim ilişkimiz hiç değil" diyerek aşkının arkasında durduğunu söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: