İLK ADIMI NASIL ATTILAR

Mutlu birlikteliklerini evlilikle noktalayan ünlülerin nasıl evlilik teklifi aldıklarını biliyor musunuz? İşte ilginç evlilik teklifleri...

Magazin

İLK ADIMI NASIL ATTILAR ESRA ERON- MURAT AŞIKBirkaç ay önce Murat Aşık ile evlenen Esra Eron, evlilik teklifini bir şiirle almış. Eron unutamadığı o anı şöyle anlattı: ':Murat benim için bir şiir yazmış ve önceden Roma'daki otele fakslamış. Şefe de tembihlemiş şiir mönünün içine konsun diye... yemeğe çıktık, mönüyü istediğimde şiiri gördüm. Sonunda 'Benimle evlenir misin?' yazıyordu.

BELÇİM- YILMAZ ERDOĞANYılmaz Erdoğan ile arkadaşken de ona aşık olduğunu söyleyen Beçlim Erdoğan evlilik teklifini şöyle anlatıyor: 'Oyunculuk üzerine sohbet ederken birden 'Ben seninle evleneceğim' deyip güldü. O zaman da hayrandım ona ama 'Bu ünlüler ne acayip ' diye düşünmüştüm. Aradan zaman geçip evlenme teklif ettiğinde ise 'Ben sana dememiş miydim?' dedi. Unutmamış yani o anı. Çeşme de bir tatilde 'Benimle, elimizin uzandığı her yere iyilik ve güzellik götürmeye var mısın? Benimle evlenir misin?' diye sordu. Ve coşkulu bir 'Evet' yanıtı aldı.

CATHERINE ZETA JONES - MICHAEL DOUGLASMichael Douglas, önce Catherine Zeta Jones'un babasındna onay almış. Aspen'in karlarla kaplı ortamında lapa lapa yağan karın altında sevgilisinin parmağına 2 milyon sterlin değerinde elmas yüzük takarak evlenme teklif etmiş.

MADONNA- GUY RITCHIEUsta yönetmen Guy Ritchie, Madonna'nın 42. doğum gününde, ünlü şarkıcının yatağının kenarına küçük bir kese kağıdı bırakmış. Madonna tam kese kağıdını buruşturup atmak üzereyken içinde bir şeyin parıldadığını fark etmiş. üç elmaslı yüzük, Ritchie'in evlenme teklifi yerine geçmiş. Üç elmas, anne, bab ve oğulu simgeliyormuş.

NİHAN AKKUŞ - OKAN BURUKEvlendikten sonra mankenliği bırakan eski model Nihan Akkuş, eşi futbolcu Okan Buruk'tan deniz üstünde evlenme teklifi almış. Buruk, 'Nihan' adını verdiği teknesiyle çıktığı tatilde, evlilik teklifini denizin üzerinde yapmış. Hem tekne süprizi hem de evlilik teklifi Akkuş'u çok mutlu etmiş.

TÜLİN ŞAHİN- MEHMET ÖZERTülin ile birlikte dinledikleri bir konser esnasında içinden geldiği gibi hareket ettiğini söyleyen Mehmet Özer, 'Tülin'e dönüp benimle evlenir misin' dedim. Hava güzel, gecce güzel, Tülin güzel, kafam güzel. Şaka bir yana aniden içimden geldi ve evlilik teklifi yaptım diyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: